• Oboustranný jedlý fix - Jet Black - černý

   RD Oboustranný jedlý fix - Jet Black - černý

   95 Kč
   Brutto
   Obecnie brak na stanie

   Oboustranný jetlý fix - černý

   Quantity :

   Dříve známé jako oboustranné potravinové pero od Rainbow Dust.

   Food Art Pen od Rainbow Dust lze použít na dvě strany, jedna strana má jemný hrot od 0,5 mm a druhá strana má silný hrot od 2,5 mm. Pero je zvláště vhodné při modelování figurek, jako jsou oči a řasy na tvářích a žíly na okvětních lístcích a květinách. 

   Speciální potravinářský inkoust rychle schne a je pro jemnou práci lepší než barva a štětec. Pero funguje nejlépe na tvrdém povrchu, proto nechte svůj marcipán, fondán nebo gum pastu před použitím pera trochu zaschnout. To poskytne nejlepší výsledek. Uchovávejte oboustranné pero těsně uzavřené, aby nedošlo k dehydrataci. Pokud je pero dehydratováno, použijte na hrot trochu vody.

   Pero není vhodné k barvení velkých povrchů. Na velké plochy můžete použít gelovou nebo prachovou barvu s použitím alkoholu. Inkoust v peru je na vodní bázi a není vhodný pro barvení čokolády a Candy Melts.

   Složení: voda, glycerin, ethanol, E122, E102, E133. E122, E102 mohou mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí. Tento produkt je vhodný pro vegetariány a certifikované košer.

   Food Art Pen obsahuje 5 gramů jedlého inkoustu.

   Rainbow dust
   1668

   RD Oboustranný jedlý fix - Jet Black - černý

   95 Kč
   Brutto