Narozeninová medaile - značka s číslem a textem
  • Narozeninová medaile - značka s číslem a textem
  • Narozeninová medaile - značka s číslem a textem

  Narozeninová medaile - značka s číslem a textem

  89 Kč
  Vč. DPH
  Skladem

  Text a číslo na přání vkládejte do poznámky u pokladny!

  Zakoupením této položky podpoříte malou českou rodinnou firmu.

  Vyber číslovku: :
  Text na přání: :
  Množství:

  Unikátní 3D Narozeninová Medaile na notivy dopravní značky 

  Narozeniny jsou výjimečnou událostí, kterou chceme oslavit způsobem, který zapadá do osobnosti a zájmů oslaveného.

  Proč nevybrat originální dárek, který vás přenese do světa silničních dobrodružství? Představujeme vám naši 3D narozeninovou medaili na motivy dopravní značky, která přináší do vašich oslav unikátní a zábavný dotek.

  Jedinečný Design:

  Tato medaile má tvar dopravní značky, což ji činí výjimečnou a zábavnou volbou pro narozeniny nebo jinou speciální událost. Je zdobena 3D motivy, které vyniknou a přidají do vašeho dárku trojrozměrný efekt.

  Oboustranná a personalizovatelná:

  Na přední straně této medaile naleznete číslo, které může označovat věk oslaveného, nebo jakýkoli jiný významný číselný údaj. Zadní strana medaile je vybavena gravírovaným textem s vaším vlastním přáním. To znamená, že můžete vytvořit zcela osobní a výjimečný dárek, který si oslavený bude cenit.

  Kvalitní Materiál:

  Naše narozeninové medaile jsou vyrobeny z HDF dřevovláknité desky, což zajišťuje krásný vzhled. Každá medaile je ručně lakovaná, což zvýrazňuje detaily designu.

  Rozměry:

  Medaile má kompaktní rozměry o velikosti 85x75x8mm, což z ní činí ideální doplněk ke každému dárku nebo dekoraci pro oslavu narozenin.

  Stuha:

  Medaile je dodávána bez stuhy, lépe tak zvolíte barvu stuhy, kterou potřebujete.

  Dárek pro Každou Příležitost:

  Tato 3D narozeninová medaile není jen pro narozeniny. Můžete ji darovat k jakékoli významné události, jako jsou jubilea, promoce, svatby a další. Je to dárek, který zaručeně potěší každého, kdo ocení jedinečný a osobní dotek.

  Pokud hledáte originální dárek, který zanechá nezapomenutelný dojem, naše 3D narozeninová medaile na motivy dopravní značky je tou správnou volbou. S její pomocí můžete vyjádřit své přání a osobní poselství způsobem, který oslavený jistě ocení. Vytvořte nezapomenutelný okamžik s naší unikátní medailí!

  VypálímTi.cz
  8140/452

  Zákazníci kteří zakoupili tento produkt k němu zakoupili: