• Poslední kus!
  FunCakes mix Macarons - makronky BÍLÉ - 300g
  • FunCakes mix Macarons - makronky BÍLÉ - 300g
  • FunCakes mix Macarons - makronky BÍLÉ - 300g

  FunCakes mix Macarons - makronky BÍLÉ - 300g

  155 Kč
  Vč. DPH
  Poslední kusy skladem

  Bílá směs na přípravu Makronek - BEZ E171

  Množství:

  FunCakes mix Macarons - makronky BÍLÉ - 300g

  Makronky jsou vrcholem cukrářského umění.

  S pomocí naší kompletní směsi vyrobíte tyto oblíbené mandlové cukrovinky přesně takové, jaké mají být - hladké na povrchu, bez prasklinek, křupavé navenek a přitom měkké uvnitř, nadýchané, s příjemnou mandlovou chutí.

  Nejjednodušší směs na pečení k vytvoření dokonalých domácích makronek s příjemnou mandlovou příchutí!

  Přidejte pouze vaječný bílek a přidejte barvivo podle svých preferencí. Míchejte při vysoké rychlosti a naplňte těstem sáček. Udělejte kolečka na plechu nebo použijte podložku na pečení macaron a nechte 2 hodiny odpočívat.

  Tento mix můžete použít k přípravě barevných makronek ve všech vašich oblíbených barvách. Přidejte pouze FunCakes FunColours Dust nebo FunCakes FunColours Gel Food Color, abyste získali barvu, kterou si přejete.

  Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, nevystavujte teplotním změnám a zdrojům tepla.

  Obsah: 300 g.

  Bezlepkové směsi FunCakes jsou vyráběny v bezlepkovém zařízení. FunCakes může zaručit, že směsi obsahují méně než 20 mg / 20 ppm lepku na kg. Většina lidí s celiakií nebo citlivostí na lepek nebude mít žádné příznaky s tímto nízkým množstvím. Proto každý, kdo dodržuje přísnou bezlepkovou dietu, si může vychutnat bezpečné směsi na pečení od FunCakes.

  Příprava: Ingredience musí mít pokojovou teplotu. Smíchejte 300 g směsi se 70 g vaječného bílku, přidejte barvivo podle svých preferencí. Míchejte při vysokých otáčkách min. 5-6 minut. Naplňte pytel a vytvořte kolečka na macaronmatu. Odpočívejte dvě hodiny. Troubu předehřejte na 140°C (horkovzdušnou na 130°C). Pečte 15 minut.

  Složení: cukr, škrob (kukuřičný, rýžový), mandlová mouka, prášek z vaječných bílků, rýžový protein, barvivo: E170, aroma, regulátor kyselosti: E575.

  Alergeny jsou uvedeny tučně.

  Může obsahovat stopy: sója, mléko.

  Tento produkt je: Halal certifikovaný, bez lepku.

  Funcakes
  7382

  Datový list

  Barva:
  Bílá
  Váha:
  300g