KARINA - Arachido - 500g
  • KARINA - Arachido - 500g
  • KARINA - Arachido - 500g
  • KARINA - Arachido - 500g

  KARINA - Arachido - 500g

  96 Kč
  Vč. DPH
  Vyprodáno

  Karina Arachido  - Směs na přípravu mléčného krému s příchutí arašídů

  Množství:

  KARINA - Arachido - 500g

  KARINA se nejčastěji používá na výrobu krémů a náplní, lze použít také na tekuté náplně.

  KARINY jsou směsi, které dodávají cukrářským krémům výbornou stabilitu při zachování jejich vláčnosti. Používají se v kombinaci se šlehačkou, máslem nebo margarinem. Krémy připravené z rostlinných šlehaček nevysychají.

  KARINY jsou také vhodné k použití u rostlinných  krémů v kombinaci se sušenou želatinou. Ta dodá krémům nejen plnost v chuti, ale hlavně zajistí jejich hladkost a snadnější krájení výrobků. Řez je čistý, hladký a krémy se nelepí na nože.

  KARINY ve variaci s máslem a nebo tukem který používáte na tukové  krémy. Dodají chuť a barvu charakteristickou k druhu Vámi použité KARINY. 

  Složení: cukr, pražená arašídová drť, rostlinný olej (palmový), sušené mléko, glukozový sirup, karamelizovaný cukr, sušená syrovátka, modifikovaný bramborový škrob (E1414), rýžová mouka, zahušťovadlo (E401), rostlinný tuk (plně ztužený kokosový), emulgátor (E472a), aroma (s lupinou), barvivo (E150c), sůl. 

   Alergeny:  sušené mléko, sušená syrovátka, pšeničná mouka, lupina

  Může obsahovat stopy: obiloviny obsahijící lepek,vejce a výrobky z nich, jádra podzemnice olejné ( arašídy ) a výrobky z nich, sójové boby a výrobky z nich, skořápkové plody, sezamová semena a výrobky z nich, vlčí bob ( lupina ) a výrobky z něj

  Použití: Karina Arachido  500g + voda 250g

  Všechny suroviny promícháme a necháme 5min odstát. Poté šleháme do požadované konzistence. Před dalším zpracován mecháme ještě asi 15min. odležet a opět promícháme. Můžeme přidat máslo.

  Hmotnost: 500g

   

  Ireks Enzyma
  3455

  Datový list

  Barva:
  Hnědá
  Příchuť
  Arašídová
  Váha:
  500g