KARINA - Jahoda - 500g

  119 Kč
  Vč. DPH
  skladem

  Karina Jahoda - směs pro výrobu šlehačkového nebo máslového krému

  Množství:

  KARINA - Jahoda - 500g

  KARINA Jahoda je surovina pro výrobu, šlehačkového nebo máslového krému s příchutí jahod

  KARINY jsou směsi, které dodávají cukrářským krémům výbornou stabilitu při zachování jejich vláčnosti. Používají se v kombinaci se šlehačkou, máslem nebo margarinem. Krémy připravené z rostlinných šlehaček nevysychají.

  KARINY jsou také vhodné k použití u rostlinných  krémů v kombinaci se sušenou želatinou. Ta dodá krémům nejen plnost v chuti, ale hlavně zajistí jejich hladkost a snadnější krájení výrobků. Řez je čistý, hladký a krémy se nelepí na nože.

  KARINY ve variaci s máslem a nebo tukem který používáte na tukové  krémy. Dodají chuť a barvu charakteristickou k druhu Vámi použité KARINY. 

  Složení: cukr, kakao(min.21%), sojová mouka, rostlinný olej(palmový), modifikovaný kukuřičný a bramborový škrob E1412,

  glukozový sirup, sušená syrovátka.

   Alergeny:  sojová mouka, sušená syrovátka

  Může obsahovat stopy: obiloviny obsahijící lepek,vejce a výrobky z nich, jádra podzemnice olejné ( arašídy ) a výrobky z nich, sójové boby a výrobky z nich, skořápkové plody, sezamová semena a výrobky z nich, vlčí bob ( lupina ) a výrobky z něj

  Použití viz. obrázek.

  Složení: cukr, rostlinný olej, glukozový sirup, modifikovaný bramborový škrob (E1414), sušená syrovátka, aroma, rostlinný tuk, kyselina E330, emulgátor E472a, barvivo E101, E120

  Hmotnost: 500g

  Ireks Enzyma
  2436

  KARINA - Jahoda - 500g

  119 Kč
  Vč. DPH