Wilton gelová barva Moss Green 28g - mechová zelená
  • Wilton gelová barva Moss Green 28g - mechová zelená

  Wilton gelová barva Moss Green 28g - mechová zelená

  79 Kč
  Vč. DPH
  Vyprodáno

  Koncentrát gelové potravinářské barvy wilton.

  Množství:

  Wilton gelová barva Moss Green 28g - mechová zelená

  Koncentrát gelové potravinářské barvy.

  Hmotnost balení 28 g. Barva je určená k barvení jakýchkoliv cukrářských hmot - krémů, glazur, gelů, těst, modelovacích hmot - tzv. na párátko. Vnášíme od malého množství až po docílení požadovaného odstínu. Vhodné pro potraviny na vodní bázi. Není vhodné pro barvení čokolády

  Maximální použitelná dávka: 0,10 g / 100 g.

  Složení: glukózový sirup, cukr, zvlhčovadlo (glycerol (E422)), voda, barviva (E102, E110, E133), škrob, regulátory kyselosti (kyselina citronová (E330)), citráty sodné (E331), zahušťovadlo (agar (E406)) ), konzervant (sorbát draselný (E202)). E102 a E110 mohou mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí. Může obsahovat mléko, sóju, pšenici, arašídy, ořechy, ryby, korýši, celer, hořčici, sezam a měkkýše.

  Sb. Pro barvení cukrářských výrobků je stanovené maxim. množství barviva do 200 mg/ kg barvené hmoty pro jedlé ozdoby na cukrářské výrobky. Pro použití barviv v kombinaci je celková nejvyšší povolená hodnota barviv stanovená na 500 mg/kg a týká se celkového množství použitých barviv.

   

  Upozornění, že barvy jsou určeny pouze k dekoračním účelům, je uvedeno proto, že z důvodu legislativy EU není možné použít hygienické atesty platné pro USA na území EU.
  Barvy WILTON lze bez obav použít k obarvení potravin určených ke konzumaci.
  Zdravotní nezávadnost barev je potvrzena laboratorními testy.

  Wilton
  0428

  Datový list

  Barva:
  Zelená
  Váha:
  28g