Wilton gelová barva Black 28g - černá
  • Wilton gelová barva Black 28g - černá

  Wilton gelová barva Black 28g - černá

  79 Kč
  Vč. DPH
  Skladem

  Koncentrát gelové potravinářské barvy wilton.

  Množství:

  Wilton gelová barva Black 28g - černá

  Koncentrát gelové potravinářské barvy.

  Hmotnost balení 28 g. Barva je určená k barvení jakýchkoliv cukrářských hmot - krémů, glazur, gelů, těst, modelovacích hmot - tzv. na párátko. Vnášíme od malého množství až po docílení požadovaného odstínu.

  Maximální využitelná dávka: 1,64g/100g.

  Složení: glukózový sirup, zvlhčovadlo: E422, cukr, voda, barvivo: E153, škrob, regulátor kyselosti: E330, E331, zahušťovadlo: E406, konzervant: E202.

  Může obsahovat mléko, sóju, pšenici, arašídy, ořechy, ryby, korýše, celer, hořčici, sezam a měkkýše. Certifikovaný košer.

  Dávkování se řídí platnými hygienickými předpisy a technickými normami, především vyhláškou Min. zdravotnictví č. 298/97 Sb. Pro barvení cukrářských výrobků je stanovené maxim. množství barviva do 200 mg/ kg barvené hmoty pro jedlé ozdoby na cukrářské výrobky. Pro použití barviv v kombinaci je celková nejvyšší povolená hodnota barviv stanovená na 500 mg/kg a týká se celkového množství použitých barviv. 

  Upozornění, že barvy jsou určeny pouze k dekoračním účelům, je uvedeno proto, že z důvodu legislativy EU není možné použít hygienické atesty platné pro USA na území EU.
  Barvy WILTON lze bez obav použít k obarvení potravin určených ke konzumaci.
  Zdravotní nezávadnost barev je potvrzena laboratorními testy.

  Wilton
  0282

  Datový list

  Barva:
  Černá
  Váha:
  28g