Facebook teplickedorty.cz

Posledné novinky

Naše recenzie z nákupného portálu

Avatar Iveta B.
04.07.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Velký výběr zboží, ceny, komunikace- vše super.
Avatar Lenka M.
21.06.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Vstřícnost, rychlost, báječná komunikace, určitě doporučuji
Avatar Naděžda H.
20.06.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
ochota a rychlost
Avatar Hana Ř.
11.06.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rychlost, velká nabidka
Avatar Veronika P.
11.06.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Objednavala jsem poprvé a vše přišlo v pořádku, takže se k dalšímu nakupu jistě vrátím.

Obchodní podmínky

1. Úvod

V našem internetovém obchodě může nakupovat osoba starší 18-ti let, která si přečetla obchodní podmínky a reklamační řád. Nakupovat zboží na dobírku, mohou pouze osoby se státním občanstvím České republiky, s trvalým pobytem na území České republiky. Osobní data našich klientů získaná při registraci chráníme ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Veškeré odeslané objednávky jsou závazné. Pro jejich storno musíte kontaktovat naše pracovníky.

2. Jak objednat?

Pro nákup přes e-obchod se provádí registrace. Objednávka se provádí kliknutím na košík u požadované položky zboží. Poté do objednávkového formuláře vyplníte Vaše zasílací, popřípadě fakturační údaje a objednávku odešlete. Speciální přání, jako třeba barvu zboží, napište do kolonky „poznámky“. Po úspěšném vyplnění a odeslání objednávky se ukáže nápis „Objednávka byla odeslána“. Pokud se Vám tento text neukáže, prosím kontaktujte nás.

3. Doprava a dodací lhůty

V ceně zboží není započítáno dopravné a balné. Vyhrazujeme si právo změny cen v katalogu bez předchozího upozornění, měnit ceny na již uzavřených, potvrzených objednávkách není možné. Zboží se snažíme vyexpedovat co nejrychleji. V detailu výrobku je vždy udáno, zda máme zboží na skladě (v tomto případě, Vám zboží zasíláme během příštího dne od obdržení objednávky) V případě, že zboží na skladě nemáme, dodáváme jej během maximálně 5ti pracovních dnů.

4. Nákupní řád

Veškeré podané objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník podáním objednávky potvrzuje, že se seznámil s nákupními, dodacími, platebními a reklamačními podmínkami uvedenými na této straně. Každá objednávka bude potvrzena telefonicky nebo e-mailem, na kontakt uvedený v objednávkovém formuláři.

5. Poštovné a balné

Je účtováno podle platného ceníku. Poštovné a balné hradí kupující. V případě nepřevzetí objednané zásilky, která nebyla vystornována písemně, nebo emailem, vzniká nárok prodávajícího na kompenzaci poštovného a balného kupujícím.

 

6. Záruka

Na všechny produkty poskytujeme záruku 2 roky od převzetí zboží (datum expedice na faktuře nebo daňovém dokladu).

Záruka se nevztahuje na změny či poškození zboží, které bylo způsobeno nesprávnou údržbou a nesprávnou manipulací, tedy v rozporu s návodem na manipulaci se zbožím.

7. Reklamační řád

Kupující je povinen dodané (nepoužité) zboží prohlédnout a o případných závadách nás písemně nebo faxem či e-mailem informovat do tří pracovních dní od převzetí zásilky. Zboží na reklamaci posílejte v původním obalu. Dopravce neručí za špatně zabalené zásilky. Výrobce obvykle neuznává záruku u zboží poškozeného při přepravě i když se závada projevila před transportem.

Záruka začíná běžet dnem převzetí výrobku spotřebitelem. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční doby. Nevztahuje se pak na vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením.

8. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Poskytujeme 14ti denní lhůtu na vrácení zboží bez udání důvodů. V případě, že nebudete stoprocentně spokojeni, pošlete nám zboží zpět. Po obdržení vráceného zboží, Vám obratem vrátíme finanční částku v plné výši.

Případné reklamace, výměnu zboží, prodejní i poprodejní péči zajišťuje:

Studio NET, s.r.o. - provozovatel a majitel e-shopu

Tel.: +420 608641543
email: info@studionet.cz