Vanilmix pro cukráře - 1kg
  • Vanilmix pro cukráře - 1kg

  Vanilmix pro cukráře - 1kg

  190 Kč
  Vč. DPH
  Skladem

  Směs pro přípravu vanilkového krému za studena - 1kg

  Množství:

  Vanilmix pro cukráře - 1kg

  Směs pro přípravu vanilkového pudinkového krému za studena, vhodný do krémů cukrářských výrobků i jako náplň do pečených výrobků.

  Základní receptura: 1000 g Vanilmix, 2800 g voda (studená). Do Vanilmixu za stálého míchání metlou vlijeme celé množství vody, hmotu vymícháme do hladka a poté necháme 10 min. odstát.

  Máslový krém: 1000 g hotové hmoty Vanilmix, 700 g tuk (máslo, Hera,....). Do základní hmoty přidáme na kousky nakrájený změklý tuk a při vyšší rychlosti vše vyšleháme na pevný, hladký krém. Pokud se krém sráží, mírně ho nahřejeme a znovu vyšleháme.

  Žloutkový krém: 1000 g hotové hmoty Vanilmix, 250 g tuk (máslo, Hera,....). Do základní hmoty přidáme na kousky nakrájený změklý tuk a při vyšší rychlosti vše vyšleháme na pevný, hladký krém. Pokud se krém sráží, mírně ho nahřejeme a znovu vyšleháme.

  Složení: cukr, modifikovaný škrob ( E1414), sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka, E401 (zahušťovadlo), E516, E450iii (želírující látky), sušený mléčný výrobek (laktoza, mléčná bílkovina, rostlinný a živočišný tuk, sušený kukuřičný sirup, hydrogenovaný rostlinný olej, aroma). E160a (barvivo), aroma.

  Hmotnost: 1kg

  Zeelandia
  2003

  Datový list

  Barva:
  Bílá
  Příchuť
  Vanilková
  Váha:
  1000g

  Zákazníci kteří zakoupili tento produkt k němu zakoupili: