- Novinka

FunCakes směs na výrobu Donutů
Kdo nemá rád koblihy? S naším mixem FunCakes si můžete snadno připravit ty nejlahodnější koblihy přímo ve vaší kuchyni!
Tento jednoduchý mix vyžaduje pouze přidání vody a oleje, což vám umožní vytvořit dokonale tvarované, vlhké koblihy, ať už je pečete v troubě nebo smažíte na pánvi.
Balení o hmotnosti 500 gramů je ideální pro přípravu 12-24 koblih, v závislosti na jejich velikosti a tloušťce.
Fritéza: Pro nejlepší výsledek doporučujeme použít fritézu. Všechny ingredience by měly být při pokojové teplotě.
Míchání: Smíchejte 500 g směsi, 215 ml vody a 65 ml (55 g) rostlinného oleje mixérem po dobu 5 minut.
Tvarování: Těsto vyválejte na tloušťku přibližně 5 mm, vyřízněte koblihy a nechte je odstát po dobu 25 minut.
Předehřátí: Fritézu předehřejte na 180 °C nebo 200 °C (180 °C).
Koblihy smažte přibližně 90 sekund na každé straně, dokud nebudou zlatavé.
Pokud preferujete pečení, položte koblihy na plech a pečte je cca 12 minut, dokud nezezlátnou. Po upečení je můžete potřít rozpuštěným máslem a zdobit podle vaší chuti.
Pšeničná mouka, Cukr, Modifikovaný škrob, Kypřidlo: E450, E500, Rostlinný olej a tuk (tuřín), Pšeničný lepek, Sůl, Emulgátor: E471 (dlaň), E472e (slunečnice, řepka), Zahušťovadlo: enzym E466 (pšenice)
Alergeny: Alergeny jsou uvedeny tučně v přísadách. Může obsahovat stopy vajec, sóji, mléka a lupiny. Tento výrobek je certifikován Halal.
500 gramů lahodného mixu na koblihy.
Název:
Studio NET s.r.o.
Adresa:
Úpoř 36, Světec, 417 53
Země:
Česká republika
Email:
info@teplickedorty.cz
Telefon:
+420608977020