Formičky na plněné pečivo
  • Formičky na plněné pečivo
  • Formičky na plněné pečivo

  Formičky na plněné pečivo - 4ks

  129 Kč
  Brutto
  Obecnie brak na stanie

  Sada 4 formiček na plněné pečivo.

  Quantity :

  Sadu tvoří 4 tvořítka o průměru 17cm, 10cm, 8cm a 6cm.

  Návod k použití:

  Těsto rozválíme na plát o síle 3 - 4 mm. Spodní hranou formičky z těsta vykrojíme kolečko, které položíme na opačnou stranu formičky se zubatým okrajem a do středu vložíme náplň. Vytvarování provedeme sklopením půlkruhů tvořítka proti sobě, mírným tlakem uzavřeme a vytlačené těsto setřeme prstem. Po rozevření tvořítka výrobek vyjmeme a umístíme na pečící fólii

  Formičky o průměru 17cm a 10 cm používáme na listové těsto, plníme marmeládou (vždy přidejte nastrouhané piškoty, marmeláda pak při pečení z výrobku nevytéká), tvarohem, ale i špenátem a pod., doporučujeme zapéci koktejlový párek na "Párek v těstíčku".

  Formičky o průměru 8 cm používáme na bramborové taštičky, případně linecká a tvarohová těsta.

  Formičky o průměru 6 cm používáme na vánoční cukroví (doporučujeme naplnit strouhanými ořechy s medem apod.), ravioly, pelmeně (plníme brynzou nebo masovými náplněmi).


  Takto si zhotovíme i "brontosaura". Vykrojený šáteček položíme na plech nebo pečící fólii, zvedneme na bříško, stlačíme nožičky a takto upečeme. Očíčka vytvoříme z hrozinek, které přilepíme rozehřátou čokoládou a hřbet polijeme čokoládovou polevou.

   

  Reproplast
  0521

  Opis

  Materiál:
  Plast
  Color:
  Biały
  Quantity:
  3
  Formičky na plněné pečivo

  Formičky na plněné pečivo - 4ks

  129 Kč
  Brutto