KARINA - Kokos - 500g
  • KARINA - Kokos - 500g
  • KARINA - Kokos - 500g

  KARINA - Kokos - 500g

  96 Kč
  Vč. DPH
  Vyprodáno

  Karina Kokos   - Směs na přípravu mléčného krému s příchutí kokosu

  Množství:

  KARINA - Kokos - 500g

  KARINA Kokos se nejčastěji používá na výrobu krémů a náplní, lze použít také na tekuté náplně.

  KARINY jsou směsi, které dodávají cukrářským krémům výbornou stabilitu při zachování jejich vláčnosti. Používají se v kombinaci se šlehačkou, máslem nebo margarinem. Krémy připravené z rostlinných šlehaček nevysychají.

  KARINY jsou také vhodné k použití u rostlinných  krémů v kombinaci se sušenou želatinou. Ta dodá krémům nejen plnost v chuti, ale hlavně zajistí jejich hladkost a snadnější krájení výrobků. Řez je čistý, hladký a krémy se nelepí na nože.

  KARINY ve variaci s máslem a nebo tukem který používáte na tukové  krémy. Dodají chuť a barvu charakteristickou k druhu Vámi použité KARINY. 

  Složení: rostlinný olej, glukózový sirup, glukóza, sušené mléko, sušená syrovátka, rostlinný tuk (plno ztužený kokosový), modifikovaný bramborový škrob E1414, emulgátor E471, E472e, zahušťovadlo E401, aroma, kyselina E330.

   Alergeny:  sušené mléko, sušená syrovátka, 

  Použití: Karina Kokos 500g + voda 250g

  Všechny suroviny promícháme a necháme 5min odstát. Poté šleháme do požadované konzistence. Před dalším zpracován mecháme ještě asi 15min. odležet a opět promícháme. Můžeme přidat máslo.

  Hmotnost: 500g

   

  Ireks Enzyma
  3495

  Datový list

  Barva:
  Bílá
  Příchuť
  Kokosová
  Váha:
  500g